הפיכת אתר לאפליקציה

להפוך את האתר הקיים שלכם לאפליקציה בנוסף, ולמכור יותר.

חברה לבניית אתרים

הפיכת אתר לאפליקציה

בואו לשדרג את האתר הקיים שלכם לאפליקציה ולמכור יותר.

חברה לבניית אתרים

הודעות Push Notification ללא הגבלה - מעל 90% אחוזי פתיחה!

יצירת מערכת יחסים קרובה ומתמשכת עם הלקוחות שלכם, להגדלת המכירות

להתקדם למגרש של הגדולים, מיצוב העסק בנישות העדכניות ביותר

"נדלן" בתוך הסמארטפונים של הלקוחות שלכם - פרסום חינם

עסקים שבחרו חכם והפכו את האתר לאפליקציה

ונהנים מכלי שיווקי מנצח

הפיכת אתר לאפליקציה - עובדות יתרונות ותכונות

איך אפליקציה לעסק שלך תמכור בשבילך יותר?

הפיכת אתר לאפליקציה היה בעבר תהליך מורכב שדרש תקציבים גדולים, חודשי עבודה ארוכים והתאמות רבות. לכן, פיתחנו שיטות מתקדמות ומוצלחות להפיכת אתר לאפליקציה במהירות יחסית ובתקציבים מינימליים.

בסיום תהליך הפיכת האתר לאפליקציה, אנו נסנכרן את ניהול האפליקציה ביחד עם האתר שלכם. כך שכל פעולה ושינוי שתבצעו באתר וכל רכישה שתתקבל באתר, תתעדכן גם באפליקציה בזמן אמת.

בעבר, לקוחות חיפשו מוצרים או שירות במנועי חיפוש כמו Google ודומיו. כיום, הלקוחות פונים לחפש פתרונות גם בחנויות האפליקציות Appstore ו Google Play.

האפליקציה שלכם תוצב במסך הבית של הלקוחות שלכם ואתם תיחשפו לעיניהם בכל כמה שעות. במקום לשלם על כך תקציבי פרסום. בלחיצת כפתור הם יוכלו להיכנס ולהתעדכן וכמובן גם להזמין.

הלקוחות שיורידו את האפליקציה שלכם ייכנסו למועדון לקוחות של לקוחות שמחכים לקבל ממכם הטבות, עדכונים, הנחות ורכישה מהירה. מה שיבטיח לשמר אותם בתור לקוחות חוזרים ולא לפנות למתחרים שלכם ברשת.

עסקים שמוכרים סחורה שנצרכת חודש בחודשו כמו: אופנה, מזון לחיות, אלכוהול, ירקות ומזון, מסעדות וכו' אלו עסקים עם פוטנציאל של לקוחות חוזרים. כל מה שאתם צריכים זו אפליקציה שתשמר אותם אתכם לטווח הרחוק ולהיות קרובים אליהם תמיד.

נתונים עדכניים מראים שמעל 80% מהגלישה באינטרנט מתבצעת ממכשירי הסמארטפון . מחקרים הוכיחו גם שהגולשים מבלים את זמנם באפליקציות 86% יותר מאשר באתרי אינטרנט.

האפליקציה תאפשר לכם שליחת הודעות Push קופצות למכשירי הלקוחות שלכם. הסטטיסטיקות מראות שאחוז הפתיחה של הודעה פוש עומד על מעל 90%, כאשר אחוז פתיחת מיילים ו SMS יורד בעקביות.

אז איך מתבצע התהליך?

המומחים שלנו בקדימה פלוס יהפכו את האתר שלכם לאפליקציה תוך 7 ימים בלבד.

הפיכת האתר לאפליקציה

סנכון מלא של האתר ושל האפליקציה, ניהול האפליקציה יתנהל דרך ממשק האתר הקיים שלכם. הכל במקום אחד. ההזמנות יתקבלו כרגיל באתר שלכם. יצירת סרגל טאבים תחתון לאפליקציה והתאמה למובייל.

התקנת מערכת הודעות Push

חיבור האתר והאפליקציה לאפשרות שליחת הודעות Push Notifications. התקנת פלאגין שליחת הודעות במערכת WordPress וגישה למערכת ההודעות לכל פלטפורמה אחרת.

העלאה לחנויות האפליקציות

התאמה לכל הדרישות וההגדרות של Google ו Apple, יצירת צילומי מסך של האפליקציות לפי דרישות הפלטפורמות, ביצוע כל ההגדרות הנדרשות ושליחה לאישור התקנה.

אישור האפליקציה ועליה לאוויר

שלב אחרון, אישור Apple ו Google ועליה לאוויר. מעכשיו תוכלו לשווק את האפליקציה לקהל לקוחותיכם ולמכור יותר. זה הזמן להגיע לקהל גדול יותר ולהגדיל מכירות.

בניית אתר מכירות

הודעות Push Notification

איך הפיכת אתר לאפליקציה תעזור לך למכור יותר?

PUSH NOTIFICATIONS  הן הודעות הדחיפה שמופיעות לכם מדי כמה שעות על צג הסמארטפון שלכם. לדוגמא אם הורדתם אפליקציית חדשות למכשיר שלכם ואישרתם את קבלת  הודעות הדחיפה, סביר להניח שתקבלו מדי כמה שעות או לפחות פעם ביום הודעה "קופצת" למכשיר שלכם. הסטטיסטיקה אומרת שאחוזי פתיחת הודעות Push עומד על מעל 90% פתיחה. יתרונות שימוש חכמים לדוגמא: נניח ואתם בעלים של מסעדת אוכל מהיר. סביר להניח שאין טעם לשלוח הודעות כל כמה שעות אלא לפני אירועים וזמנים מיוחדים למשל לפני משחקים גדולים של  כדורגל/כדורסל או אירועים מיוחדים תוכלו לקדם משלוחים לחווית צפייה ביתית עם אוכל טעים ושתיה. או במידה ואתם בעלים של חנות אופנה, סופרמרקט, מזון לחיות, חנות אלכוהול וכדומה תוכלו לתזמן הודעות על מלאי חדש, קולקציות ומבצעים חדשים כדי להזכיר ללקוחות תמיד שאתם כאן ולקדם רכישות באתר.

גם אני רוצה אפליקציה, תחזרו אלי.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קוד קופון 10% הנחה לזמן מוגבל

WEB2APP10

לשיחת ייעוץ חינם - השאירו פרטים

איך נוכל לעזור?

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם

צריך עזרה?
דילוג לתוכן